WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

Zawodnicy programu WCSS Bydgoszcz

Lp. Nazwisko Imię Numer licencji pzs Sport Konkurencja Trener Klasa sportowa Kategoria wiekowa
Zawodnicy grupy A
1 Wiśniewska Helena 6009 kajakarstwo Sprint Maciej Juhnke MM młodz.
2 Kołodziejczyk Katarzyna 4836 kajakarstwo Sprint Maciej Juhnke MM młodz.
3 Zezula Norman 6027 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz MM młodz.
4 Braun Amelia 7655 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz M junior
5 Gapska Nicole 6015 kajakarstwo Sprint Maciej Juhnke M młodz.
6 Sadowski Damian 6973 kajakarstwo Sprint Sławomir Maroński I junior
7 Kitewski Juliusz 6364 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I junior
8 Ostrowska Sandra 6640 kajakarstwo Sprint Maciej Juhnke M młodz.
9 Sułek Adriianna Z/0250/15 LA 7bój Marek Kubiszewski MM młodz.
10 Pokorowski Sebastian L-38327 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam I junior
11 Krzyśka Kajetan L-49345 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam I junior
12 Krawisz Szymon 8248 wioślarstwo ósemka ze st. Andrzej Naglewicz I młodz.
Zawodnicy grupy B
13 Kempa Magdalena ZA583 boks 48 kg Paweł Matuszewski I młodz.
14 Niemyjska Magdalena ZA532 boks 52 kg Paweł Matuszewski I młodz.
15 Smorawiński Gracjan Z9117 boks 48 kg Paweł Matuszewski I junior mł
16 Pielacha Mikołaj Z/2010/208 gimnastyka wielobój A.Rzepa III junior mł
17 Białowąs Oliwier 33662 gimnastyka wielobój A.Rzepa I junior
18 Le Khac Tomasz Z/08/00007 gimnastyka wielobój Sławomir Różański II junior mł
19 Piekarski Tymoteusz Z/07/00140 gimnastyka wielobój Sławomir Różański II junior mł
20 Jakubowski Jakub 33661 gimnastyka wielobój Dariusz Malinowski I młodz.
21 Bejger Arkadiusz 33643 gimnastyka wielobój Dariusz Malinowski M młodz.
22 Bardadyn Maja Z/06/00007 gimnastyka wielobój Dariusz Malinowski I junior
23 Le Khac Sandra Z/09/00198 gimnastyka wielobój V. Palyuanchyk III junior mł
24 Pandel Kamil 6460 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I młodz.
25 Marońska Natalia 7656 kajakarstwo Sprint Sławomir Maroński I junior
26 Kordalska Oliwia 8290 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I junior
27 Błoński Krystian 8401 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior
28 Korpalska Zofia 7914 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior mł
29 Janowicz Dawid 7011 kajakarstwo Sprint Tomasz Paluszczak I junior
30 Macewicz Dominik 8399 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I młodz.
31 Gaszak Jakub 7912 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior mł
32 Słowiński Paweł 7917 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior
33 Rozmarynowski Marcel 8962 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior
34 Kowalski Kacper 7015 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior
35 Nowicka Alicja 7054 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior
36 Ławnikowicz Zuzanna 7035 kajakarstwo Sprint Tomasz Paluszczak I młodz.
37 Ziniewicz Nicole 7032 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior
38 Netka Martyna 7436 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior mł
39 Witkowska Hanna 8900 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior
40 Szydłowska Sara 7427 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior
41 Krzyżanowski Krystian 6958 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I młodz.
42 Aleksandrowicz Sebastian 5964 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I młodz.
43 Bartoszak Nikodem 8959 kajakarstwo Sprint Mariusz Słowiński I junior mł
44 Domagała Kacper 7050 kajakarstwo Sprint Tomasz Paluszczak I młodz.
45 Pałubicki Łukasz 7525 kajakarstwo Sprint Tomasz Paluszczak I młodz.
46 Trzcińska Klaudia 8539 kajakarstwo Sprint Sławomir Maroński I młodz.
47 Kowalska Julia 7034 kajakarstwo Sprint Michał Ruczyński I junior
48 Bychenkowa Sofia 10125 kajakarstwo Sprint Tomasz Paluszczak I młodz.
49 Michałowska Klaudia 7711 kajakarstwo Sprint Paweł Baraszkiewicz I młodz.
50 Koralewska Julia Z/3014/16 LA 2000m prz Sylwester Niebudek I junior
51 Kokoszewski Oskar Z/3150/17 LA kula Gassowski Janusz I młodz.
52 Tuleja Jakub Z/5215/15 LA 3000m Sylwester Niebudek II junior
53 Wojciechowski Klaudiusz Z/2282/15 LA 2000m prz Sylwester Niebudek II junior
54 Kołodziejski Mateusz Z/3296/17 LA skok wzwyż Włodzimierz Michalski I junior
55 Trzósło Adrian Z/0465/15 LA 4×400, 4×200 Jacek Lewandowski II junior
56 Piasecki Ryszard Z/0948/18 LA 4×400 Jacek Lewandowski II junior
57 Żygowski Damian Z/6140/15 LA 4×400 Jacek Lewandowski II junior
58 Ksepka Jędrzej Z/3019/16 LA 4×400 Jacek Lewandowski II junior
59 Forc Wiktoria Z/0082/16 LA 4×200 Jacek Lewandowski I junior
60 Kogut Zuzanna Z/3297/17 LA 4×200 Jacek Lewandowski II junior
61 Ciurkot Noemi Z/0071/15 LA 4×200 Jacek Lewandowski II junior
62 Sułek Adrianna Z/0250/15 LA 7bój,skok wzwyż, Marek Kubiszewski MM młodz.
63 Chmara Sebastian Z/0579/15 LA tyczka Wiaczesław Kaliniczenko I młodz.
64 Kalitta Victoria Z/0082/15 LA tyczka Wiaczesław Kaliniczenko I junior
65 Banach Patrycja Z/2403/16 LA kula Stanisław Juszczak I junior
66 Orszagh Natalia Z/0163/16 LA 4×200 Jacek Lewandowski II junior
67 Afelt Julia Z/0252/15 LA 4000m Sylwester Niebudek I młodz.
68 Małkowska Dominika Z/0674/16 LA 200 Jacek Lewandowski I junior
69 Deja Liwia Z/0894/18 LA 4×100 Jacek Lewandowski II junior mł
70 Ostrowska Anna Z/0168/18 LA 4×100 Jacek Lewandowski II junior mł
71 Drobczyńska Kinga Z/0348/18 LA 3-skok Daniel Kaźmierczak II junior mł
72 Wiśniewski Gracjan Z/0798/15 LA wzwyż Włodzimierz Michalski I młodz.
73 Adamus Bartłomiej 10003158 PC 89 kg WYSOCKI Piotr MM młodz.
74 Łęgowski Łukasz 10000209 PC 81 kg WYSOCKI Piotr MK młodz.
75 Losy Łukasz 10000446 PC plus 109 kg WYSOCKI Piotr I młodz.
76 Łukowski Krystian 10000835 PC 109 kg SIKORSKI Damian I junior
77 Kropidłowska Karolina 10002048 PC 49 kg BRUNKA Marian I junior
78 Kujach Hubert 10003091 PC 61 kg BRUNKA Marian II junior
79 Gentkowska Weronika L-39622 strzelectwo Karabin Stachowski Ireneusz I junior
80 Kwieciński Igor L-62425 strzelectwo strzelba Werys Jakub II junior mł
81 Mazany Marta L-32126 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam M młodz.
82 Mikołowska Julia L-49335 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam M junior
83 Piątek Michał L-38323 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam I junior
84 Kwieciński Wiktor L-53579 strzelectwo Strzelba Werys Jakub II junior
85 Klosak Martyna L-41426 strzelectwo Pistolet Kulmatycki Wojciech II junior
86 Rogowska Julia L-45389 strzelectwo Karabin Graduszewski Adam I junior
87 Smeja Agnieszka L-51012 strzelectwo Karabin Stachowski Ireneusz II junior
88 Bryk Sandra 9684 wioślarstwo ósemka ze st. Naglewicz Andrzej II junior
Zawodnicy grupy B (lista dodatkowa)
1 Chmara Colins Z3269 boks 75 kg Paweł Matuszewski II junior mł
2 Moszczyński Wiktor Z/1180/17 LA 2000m prz Sylwester Niebudek II junior
3 Stasiak Mateusz 10002483 PC 102 kg Wysocki Piotr II młodz.
4 Chwedczuk Julia L-39472 strzelectwo pistolet Kulmatycki Wojciech II młodz.
5 Kowalski Jakub L-61852 strzelectwo karabin Stachowski Ireneusz II junior mł
6 Tomsa Marcel L-52517 strzelectwo pistolet Kulmatycki Wojciech II junior
7 Malinowski Igor 8237 wioślarstwo czwórka bez st. Naglewicz Andrzej I młodz.
8 Cieślicki Jakub 7805 wioślarstwo czwórka bez st. Naglewicz Andrzej I młodz.
9 Gościńska Maria 10266 wioślarstwo jedynka Zaporski Tomasz II junior mł
10 Zaporski Piotr 10267 wioślarstwo czwórka podw. Zaporski Tomasz II junior mł
11 Matulewicz Remigiusz 10244 wioślarstwo czwórka podw. Zaporski Tomasz II junior mł
12 Bosiacki Dorian 10245 wioślarstwo czwórka podw. Zaporski Tomasz II junior mł
13 Makowski Adrian 10242 wioślarstwo czwórka podw. Zaporski Tomasz II junior mł