WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

Planowane działania WCSS Gdynia

PLANOWANE DZIAŁANIA PROGRAMU WCSS GDYNIA W 2018 ROKU
Miejsce akcji termin realizacji Prowadzący
od do
1 Zgrupowania i konsultacje krajowe
a) bobsleje
Gdynia/Polska 2018-05-07 2018-05-13 Arkadiusz Sobieraj
Gdynia/Polska 2018-06-11 2018-06-17 Arkadiusz Sobieraj
Człuchów /Polska/ 2018-06-25 2018-07-10 Arkadiusz Sobieraj
Gdynia/Polska 2018-07-16 2018-07-22 Arkadiusz Sobieraj
b) judo
Gdynia/Polska/ 2018-05-01 2018-05-10 Adam Poździk
Gdynia/Polska/ 2018-06-05 2018-06-15 Adam Poździk
Gdynia /Polska/ 2018-07-01 2018-07-10 Adam Poździk
c) lekkoatletyka
Gdańsk 2018-01-09 2018-01-22 Zbigniew Rolbiecki
Spała 2018-01-27 2018-02-10 Rafał Has
Spała 2018-02-02 2018-02-11 Jerzy Słowikowski
Toruń 2018-02-09 2018-02-13 Andrzej Stępień
d) strzelectwo
Wrocław / Polska 2018-01-11 2018-01-14 Czesław Szpek
Wrocław / Polska 2018-04-04 2018-04-08 Adam Dobosz
Wrocław / Polska 2018-04-18 2018-04-22 Tomasz Wawrzonowski
Ustka / Polska 2018-04-28 2018-05-02 Czesław Szpek
Wrocław / Polska 2018-07-05 2018-07-08 Adam Dobosz
Ustka / Polska 2018-07-10 2018-07-17 Tomasz Wawrzonowski
Bydgoszcz / Polska 2018-09-12 2018-09-18 Czesław Szpek
Bydgoszcz / Polska 2018-09-27 2018-09-30 Adam Dobosz
e) żeglarstwo
Gdynia /Polska/ 2018-06-01 2018-06-10 Dariusz Sapiejka
Gdańsk /Polska/ 2018-04-23 2018-04-29 Dariusz Sapiejka
Górki Zachodnie – Gdańsk /Polska/ finn 2018-09-26 2018-09-30 Dariusz Sapiejka
Górki Zachodnie – Gdańsk /Polska/ finn 2018-09-26 2018-09-30 Dariusz Sapiejka
2 Zgrupowania i konsultacje zagraniczne
a) judo
Cirkvenica/Chorwacja 2018-08-16 2018-08-24 Adam Poździk
b) lekkoatletyka
Lloret de Mar/Hiszpania – przejazd Gdynia -Poznan – Gdynia 2018-04-05 2018-04-19 Zbigniew Rolbiecki
Alicante/Hiszpania 2018-04-27 2018-05-10 Rafał Has
c) żeglarstwo
Sesimbra /Portugalia/ 470 kobiet 2018-06-30 2018-07-11 Dariusz Sapiejka
Arhaus /Daania/ 470 mężczyzn 2018-07-30 2018-08-12 Dariusz Sapiejka
Bracciano /Włochy/ 470 mężczyzn 2018-08-17 2018-08-26 Dariusz Sapiejka
3 Zawody krajowe
a) lekkoatletyka
Toruń       Gdy  LA 2018-01-17 2018-01-24 Zbigniew Rolbiecki
Toruń 2018-01-20 2018-01-20 Rafał Has
Toruń 2018-01-27 2018-01-27 Jerzy Słowikowski
Toruń 2018-01-27 2018-01-27 Andrzej Stępień
Spała 2018-02-03 2018-02-04 Ryszard Sadkowski
Toruń 2018-02-17 2018-02-17 Zbigniew Rolbiecki
Łódź 2018-05-18 2018-05-19 Rafał Has
Białogard 2018-07-07 2018-07-07 Jerzy Słowikowski
Chorzów 2018-06-07 2018-06-08 Andrzej Stępień
Białogard/Bielsko Biała 2018-07-14 2018-07-15 Ryszard Sadkowski
Toruń 2018-07-21 2018-07-21 Jerzy Słowikowski
Białogard 2018-07-28 2018-07-28 Andrzej Stępień
Szczecin 2018-08-14 2018-08-15 Ryszard Sadkowski
b) strzelectwo
Bydgoszcz / Polska 2018-05-10 2018-05-13 Czesław Szpek
Myślenice / Polska 2018-05-30 2018-06-03 Adam Dobosz
Łeba / Polska 2018-10-25 2018-10-28 Tomasz Wawrzonowski
Wrocław / Polska 2018-11-08 2018-11-11 Czesław Szpek
c) żeglarstwo
Gdańsk /Polska/ 2018-04-23 2018-04-29 Dariusz Sapiejka
Krynica Morska /Polska/ finn 2018-05-08 2018-05-14 Dariusz Sapiejka
Dziwnów /Polska/laser 2018-08-10 2018-08-13 Dariusz Sapiejka
4 Zawody zagraniczne
a) judo
Kowno/Litwa 2018-05-11 2018-05-13 Adam Poździk
Bratysława/Słowacja 2018-08-31 2018-09-03 Adam Poździk
Saarbrucken/Niemcy 2018-07-13 2018-07-15 Adam Poździk
Praga/Czechy 2018-07-22 2018-07-25 Adam Poździk