WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

Planowane działania WCSS Gdynia

PLANOWANE DZIAŁANIA W PROGRAMIE WCSS GDYNIA W 2019 ROKU

Nr akcji Miejsce akcji   Data    (od  –  do) Prowadzący
1. Zgrupowania i konsultacje krajowe
    a) Bobsleje
21 Zakopane /Polska/ 2019-03-03 2019-03-09 Arkadiusz Sobieraj
22 Gdynia /Polska/ 2019-05-20 2019-05-26 Arkadiusz Sobieraj
23 Gdynia /Polska/ 2019-09-16 2019-09-22 Arkadiusz Sobieraj
24 Gdynia /Polska/ 2019-10-07 2019-10-13 Arkadiusz Sobieraj
25 Władysławowo/Polska 2019-10-25 2019-10-27 Arkadiusz Sobieraj
    b) Judo
26 Sycowa Huta 2019-08-01 2019-08-11 Arkadiusz Sobieraj
    c) Lekkoatletyka
27 Muszyna /Polska/ 2019-02-11 2019-02-22 Zbigniew Rolbiecki
28 Szklarska Poręba /Polska/ 2019-03-09 2019-03-20 Andrzej Stępień
29 Zakopane /Polska/ 2019-04-29 2019-05-11 Zbigniew Rolbiecki
30 Zakopane /Polska/ 2019-05-07 2019-05-19 Anna Sekowska
31 Zakopane /Polska/ 2019-07-22 2019-08-04 Zbigniew Rolbiecki
    d) Strzelectwo
32 Bydgoszcz/Polska 2019-01-04 2019-01-06 Czesław Szpek
33 Ustka/Polska 2019-07-13 2019-07-20 Czesław Szpek
34 Ustka/Polska 2019-09-18 2019-09-23 Czesław Szpek
    e) Tenis ziemny
35 Toruń /Polska 2019-04-08 2019-04-14 Arkadiusz Sobieraj
36 Gdańsk /Polska/ 2019-05-20 2019-05-26 Arkadiusz Sobieraj
37 Gdańsk /Polska/ 2019-06-10 2019-06-16 Arkadiusz Sobieraj
38 Zakopane /Polska/ 2019-06-15 2019-06-22 Arkadiusz Sobieraj
39 Karpacz /Polska/ 2019-08-10 2019-08-17 Arkadiusz Sobieraj
    f) Żeglarstwo
40 Puck/ Polska 2019-04-23 2019-04-29 Maciej Sapiejka
41 Krynica Morska/ Polska 2019-05-03 2019-05-10 Maciej Sapiejka
42 Krynica Morska/ Polska 2019-05-03 2019-05-10 Tadeusz Walter
43 Krynica Morska/ Polska 2019-05-09 2019-05-10 Tadeusz Walter
44 Gdynia/ Polska 2019-06-06 2019-06-07 Robert Siluk
45 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-03 2019-09-05 Robert Siluk
46 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-03 2019-09-05 Maciej Sapiejka
47 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-03 2019-09-05 Maciej Sapiejka
2. Zgrupowania i konsultacje zagraniczne
    a) Judo
87 Cerkvice / Chorwacja 2019-08-16 2019-08-24 Adam Poździk
    b) Lekkoatletyka
88 Lloret de Mar /Hiszpania/ 2019-01-03 2019-01-17 Zbigniew Rolbiecki
89 Lloret de Mar /Hiszpania/ 2019-04-08 2019-04-19 Zbigniew Rolbiecki
3. Zawody krajowe
    a) Strzelectwo
107 Puck/Polska 2019-02-07 2019-02-10 Czesław Szpek
108 Siedlce/Polska 2019-03-14 2019-03-17 Adam Dobosz
109 Wrocław/Polska 2019-04-25 2019-04-28 Czesław Szpek
110 Bydgoszcz/Polska 2019-05-09 2019-05-12 Adam Dobosz
111 Bydgoszcz/Polska 2019-05-16 2019-05-19 Czesław Szpek
112 Zielona Góra/Polska 2019-05-23 2019-05-26 Adam Dobosz
113 Wrocław/Polska 2019-06-13 2019-06-16 Czesław Szpek
114 Bydgoszcz/Polska 2019-06-27 2019-07-30 Adam Dobosz
115 Łeba/Polska 2019-10-24 2019-10-27 Czesław Szpek
116 Wrocław/Polska 2019-11-14 2019-11-17 Adam Dobosz
    b) Żeglarstwo
117 Zegrze/ Polska 2019-05-01 2019-05-04 Maciej Sapiejka
118 Krynica Morska/ Polska 2019-05-09 2019-05-12 Maciej Sapiejka
119 Krynica Morska/ Polska 2019-05-10 2019-05-12 Tadeusz Walter
120 Krynica Morska/ Polska 2019-05-10 2019-05-12 Tadeusz Walter
121 Krynica Morska/ Polska 2019-05-10 2019-05-12 Robert Siluk
122 Puck/ Polska 2019-06-06 2019-06-09 Robert Siluk
123 Gdynia/ Polska 2019-06-07 2019-06-09 Maciej Sapiejka
124 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-05 2019-09-08 Maciej Sapiejka
125 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-05 2019-09-08 Tadeusz Walter
126 Górki Zachodnie/ Polska 2019-09-05 2019-09-08 Tadeusz Walter
3. Zawody zagraniczne
    a) Judo
151 Bratysława / Słowacja 2019-09-06 2019-09-08 Adam Poździk