WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

Zawodnicy Programu WCSS Gdynia

 

Lp. Nazwisko Imię Numer licencji pzs Sport Konkurencja Trener Klasa sportowa Kategoria wiekowa
Zawodnicy grupy A
1 Słupecka Julia 79 bobsleje 2-KA, MONOBOB Sobieraj Arkadiusz MM junior
2 Smolarek Sylwia 252 bobsleje 2-KA, MONOBOB Sobieraj Arkadiusz MM junior
3 Jaśkiewicz Julia 10006062 judo kategoria 78 kg Poździk Adam M młodz.
4 Jędrzejewski Michał 10007204 judo kategoria 100 kg Poździk Adam I junior
5 Lewandowski Radosław POL/21/00371 kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert I młodz.
6 Majewski Kacper POL/21/00051 kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
7 Woźniak Adam POL/21/00367 kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
8 Klocek Zuzanna 241 skeleton Skeleton Sobieraj Arkadiusz MM junior
9 Polyvach Władysław 162 skeleton Skeleton Sobieraj Arkadiusz MM junior
10 Głaszcz Marcelina L-45946 strzelectwo Ppn Wawrzonowska Joanna I junior
11 Brzóska Kinga 552/LZ żeglarstwo LASER Sapiejka Maciej I młodz.
12 Wiedeheft Jakub 538/LZ żeglarstwo LASER Sapiejka Maciej II junior
13 Ławicki Jakub 472/LZ żeglarstwo LASER Sapiejka Maciej II młodz.
14 Rodzeń Zuzanna 2156/LZ Żeglarstwo Laser Radial 4.7 Sapiejka Maciej I junior
Zawodnicy grupy B
15 Fałtynowicz Barbara 10004753 judo kategoria 63 kg Poździk Adam M młodz.
16 Butlewska Aleksandra 10004752 judo kategoria 63 kg Poździk Adam I młodz.
17 Muszyńska Paulina 10007940 judo kategoria 78 kg Poździk Adam I junior
18 Mechowski Dawid 10006365 judo kategoria 90 kg Poździk Adam I junior
19 Grzenkowicz Nikodem POL/21/00944 Kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
20 Kuś Adam w trakcie wyrabiania Kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
21 Pomian Szymon POL/21/00945 Kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
22 Ceniuch Wojciech POL/21/00369 Kolarstwo tor, szosa Rapsiewicz Robert M młodz.
23 Maciejewski Kacper Z/3424/17 LA Skok o tyczce Piskulski Paweł II junior mł
24 Różnicki Krzysztof Z/1520/18 LA 800m Sękowska Anna M junior
25 Breza Olimpia Z/0096/17 LA 3000m Sękowska Anna I junior
26 Farasiewicz Monika Z/5826/15 LA 200m Sękowska Anna I junior
27 Dobrowolska Martyna Z/3175/17 LA dysk Sękowska Anna I junior
28 Gajewska Alicja Z/0441/18 LA dysk Sękowska Anna I junior
29 Wesołowski Miłosz Z/0001/18 LA 1500m Sękowska Anna I junior
30 Lewalski Kacper Z/0051/17 LA 400m Sękowska Anna I junior
31 Czereśniowska Barbara L-52615 Strzelectwo Kpn 60, Ks 3×40 Dobosz Adam II junior
32 Sobieszczyk Aniela L-46394 Strzelectwo Ppn 60, Ps 30+30 Wawrzonowska Joanna II junior
33 Dmochowska Janina 559/LZ Żeglarstwo Laser 4.7 Sapiejka Maciej II junior mł
34 Suchocka Maria 897/LZ Żeglarstwo Laser 4.7 Sapiejka Maciej II junior mł
Zawodnicy grupy B (lista dodatkowa)
1 Bielecki Jakub 10008216 Judo kat. 73 kg Poździk Adam I junior
2 Kapała Filip 1774/LZ Żeglarstwo Laser Radial Sapiejka Maciej I junior
3 Gajdziński Tymon 505/LZ Żeglarstwo Laser Radial 4.7 Sapiejka Maciej II junior mł.