WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

Zawodnicy programu WCSS Wrocław

 

Lp. Nazwisko Imię Numer licencji pzs Sport Konkurencja Trener Klasa sportowa Kategoria wiekowa
 Zawodnicy grupy A
1 Wolszczak Kinga 6213 judo plus 78kg Wolszczak Mirosław M junior
2 Kordyalik Wojciech 6207 judo plus 100kg Tabisz Dariusz M junior
3 Czeronek Mikołaj Z/1124/15 LA 3000/1500 Adamek Marek I młodz.
4 Piotrowska Julia L-43236 strzelectwo karabin Łysiak Monika M junior
5 Bernal Sandra L-32983 strzelectwo strzelba Piotr Stahl M młodz.
6 Charkiewicz Remigiusz L-35104 strzelectwo strzelba Piotr Stahl M młodz.
 Zawodnicy grupy B
7 Milewska Wiktoria ZA3680 boks 57 kg Cieślak II junior mł
8 Zomerski Rafał ZA3679 boks 75 kg Cieślak I junior
9 Baranowski Jakub ZA3193 boks 75 kg Cieślak I młodz.
10 Wszołek Natalia 6214 judo 63kg Wolszczak Mirosław I junior
11 Pytel Michał LA biegi 3000 m Szałek Andrzej II junior
12 Chrzanowski Damian 100601700508 Pływanie 200 mot Bauer M młodz.
13 Dąbrowski Patryk 100601700344 Pływanie 100 dow Rzeczkowski I młodz.
14 Dereń Kacper 100601700539 Pływanie 800 dow Bauer I młodz.
15 Kiszczak Jakub 100601700467 Pływanie 100 dow Bauer I młodz.
16 Węgrzynowska Aleksandra 100601600328 Pływanie 200 mot Bauer I junior
17 Żurawel Nazar 100601700450 Pływanie 100 klas Rzeczkowski I junior mł
18 Zaremba Adam 100601700414 Pływanie 1500 dow Shyckov II junior mł
19 Kłusek Maria 100601600619 Pływanie 100 klas Rzeczkowski I młodz.
20 Jach Tamara 100601600644 Pływanie 200 klas Rzeczkowski II junior mł
21 Janiszewska Natalia 100601600542 Pływanie 200 dow Shyckov II junior mł
22 Pityńska Klara 100601600593 Pływanie 400 zm Shyckov II junior mł
23 Lipiec Maciej 100601700646 Pływanie 50 dow Rzeczkowski II junior mł
24 Lechowska Magdalena 100601600643 Pływanie 400 zm Shyckov II junior mł
25 Mrozek Daniel L-53247 strzelectwo strzelba Piotr Stahl II junior mł
26 Gajerski Maciej L-32854 strzelectwo strzelba Kozikowski Sebastian I młodz.
27 Piech Artur L-35940 strzelectwo pistolet Kisiel Krzysztof I junior
28 Mażul Amelia L-43237 strzelectwo karabin Łysiak Monika II junior
29 Ogórek Maciej L-49992 strzelectwo karabin Karasewicz Joanna II junior
30 Owczarek Klaudia L-59838 strzelectwo pistolet Micinski Bohdan II junior mł
31 Bernal Beniamin L-60727 strzelectwo karabin Karasewicz Joanna II junior mł
32 Grabowski Jakub 10009954 zapasy styl klas Mariusz Kruczyc I junior
33 Partyka Dominik 10009918 zapasy styl klas Mariusz Kruczyc I junior mł.
34 Zubelewicz Piotr 10009924 zapasy styl klas Mariusz Kruczyc I junior mł.
35 Suchecki Jakub    1600136 zapasy styl klas Mariusz Kruczyc I junior mł.
36 Mikołajczyk Marcin 10005106 zapasy styl wolny Leszek Wosiek M młodz.
37 Mądrożkiewicz Paweł 10008912 zapasy styl wolny Leszek Wosiek I junior
38 Krawicki Jakub 10009743 zapasy styl wolny Leszek Wosiek I junior
Zawodnicy grupy B (lista dodatkowa)
1 Kowalski Bartosz Z/0897/17 LA Młot Kotwica Czesław I młodz.
2 Pawlus Klaudia Z/2018/15 LA 10000m Adamek Marek I młodz.
3 Kałwiński Dawid Z/254/17 LA 800 m Szałek Andrzej I junior
4 Porębski Patryk Z/2026/15 LA 2000 m prz Szałek Andrzej I junior
5 Kołodziej Jakub 2487 PC 102 kg M. Chlebosz II junior
6 Gaj Marcel 1962 PC 73 kg M. Chlebosz II junior
7 Włodarczyk Wiktoria L-68005 strzelectwo strzelba Kozikowski Sebastian II junior mł