WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Bydgoszcz

Pełnomocnik – Dariusz Bednarek

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Lp.       Nazwisko i imię                    Sport          Klasa trenerska    Numer licencji
Kadra szkoleniowa
1.    Słowiński Mariusz               kajakarstwo                I                       83
2.    Juhnke Maciej                    kajakarstwo               I                       33
3.    Paluszczak Tomasz            kajakarstwo               II                       66
4.    Czapiewski Wiesław           lekkoatletyka              II                  20/KPO/07
5.    Kohutek Artur                   lekkoatletyka         instruktor         62/01KPO/11
6.    Dakiniewicz Roman           lekkoatletyka               I                   18/KPO/07
7.    WYSOCKI Piotr          podnoszenie ciężarów        II                   99/T/2013
8.    BRUNKA Marian          podnoszenie ciężarów   instruktor          102/T/2013
9.    ZAWADA Sławomir    podnoszenie ciężarów    instruktor           97/T/2013
10.  KULMATYCKI WOJCIECH    strzelectwo              M                 LT- 05130704
11.  CZERWIŃSKI TADEUSZ      strzelectwo          instruktor         LT- 05130707
12.  STACHOWSKI IRENEUSZ    strzelectwo          instruktor        LT- 05130705
13.  GRADUSZEWSKI ADAM      strzelectwo           instruktor        LT- 05130706
14.  TRZEBIŃSKI JAKUB            strzelectwo            instruktor      LT- 35705/I/2011

 

Wykaz zawodników szkolonych w WCSS  BYDGOSZCZ w roku 2014 r.

Lista podstawowa
L.p.    Nazwisko i imię        Rok ur.          Sport                            KLUB           Nr licencji pzs    Kl. sport.    Kadra pzs    Impreza główna w 2014 r.
1    Kolaszewski Cezary       96          Kajakarstwo             CWZS Zawisza            4199                M              KNJ                    MPJ; MEJ
2    Bruska Joanna              93          Kajakarstwo             CWZS Zawisza            3534                M              KNS               MŁMP;  MEU23
3    Jasińska Sara                93          Kajakarstwo             CWZS Zawisza            3487                M             KNMŁ               MŁMP; MEU23
4    Górna Aleksandra         92          Kajakarstwo              CWZS Zawisza            3530                M              KNS                MŁMP; MEU23
5    Napolska Dominika       94          Kajakarstwo              CWZS Zawisza            4101                M              KNS                MŁMP; MEU23
6    Brzeziński Martin           93          Kajakarstwo             CWZS Zawisza             3537                M              KNS                 MPS;  MEU23
7    Szypuła Sebastian        92          Kajakarstwo             CWZS Zawisza             3115               MM            KNS                 MPS;  MEU23
8    Mazur Piotr                   91          Kajakarstwo             CWZS Zawisza             2943                M             KNS                 MPS;  MEU23
9    Szandrach Paweł          91          Kajakarstwo             CWZS Zawisza             2742               MM            KNS                MPS;  MEU23
10   Kordas Agata                93          Kajakarstwo             CWZS Zawisza        3533/2013            M             KNM               MŁMP; MEU23
11   Kluczyński Tomasz        93         Lekka atletyka           CWZS Zawisza         Z/2146/11           M              KNM                       MPS
12   Konieczny Karol            93         Lekka atletyka           CWZS Zawisza         Z/2165/11            I               KNM                       MPS
13   Ciupak Piotr                  93    Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza            497/Z                I               KNM                      MMP
14   Łoziński Bartosz            94    Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza           1479/Z              MK             KNJ                   MPJ; MŚJ
15   Sadura Krystian            93    Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza            499/Z                 I              KNM                 MMP; MME
16   Wesołowski Damian     94     Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza            494/Z                I               KNJ                       MPJ
17   Wiejak Małgorzata        92    Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza            498/Z              MM              KNS                  MPS; MŚS
18   Kozłowski Dominik        93    Podnoszenie ciężarów     CWZS Zawisza            956/Z                M              KNS                  MPS; MME
19   Breś Klaudia                  94            Strzelectwo            CWZS Zawisza    L-28553/12/2011       M             KNJ              MPJ; MEJ; MŚJ
20   Czerwiński Daniel           91           Strzelectwo             CWZS Zawisza    L-26163/12/2011       M             KNS                  MPS; MŚ;
21   Lutowska Marika            92           Strzelectwo            CWZS Zawisza    L-26591/04/2012       II              KNS                     MMP
22   Miliwek Oskar                 97           Strzelectwo            CWZS Zawisza    L-31231/10/2011       M              KNJ             MPS; MEJ;  MŚJ
23   Zalski Andrzej                95           Strzelectwo             CWZS Zawisza    L-29602/12/2012       M             KNJ                  MPS; MŚJ
24   Stankiewicz Aneta          95           Strzelectwo            CWZS Zawisza    L-30003/12/2011       M             KNJ                   MPS; MEJ
25   Werys Jakub                 91           Strzelectwo            CWZS Zawisza    L-25151/07/2009       M             KNS                   MPS; MŚ

Lista zawodników objętych staraniem Federacji o włączenie do programu WCSS
L.p.    Nazwisko i imię        Rok ur.            Sport                        KLUB               Nr licencji pzs      Kl. sport.   Kadra pzs    Impreza główna w 2014 r.
1    Ponichtera Dominik      97            Kajakarstwo           CWZS Zawisza              5293                   I             KNJ                   MPJ;  MEJ
2    Wiśniewski Kajetan       96            Kajakarstwo           CWZS Zawisza              4200                   I             KNJ                   MPJ;  MEJ
3    Tracz Alicja                   96            Kajakarstwo           CWZS Zawisza              4541                   I             KNJ                   MPJ;  MEJ
4    Dalke Helena                 97          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/464/13                I             KNJ                  OOM;  MIO
5    Kaniecka Zuzanna         96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/587/12                I             KNJ                   MPJ;  MŚJ
6    Przybyła Kamila            96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/580/12               M             KNJ                   MPJ;  MŚJ
7    Nyklewicz Natalia           96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/585/12                I             KNJ                        MPJ
8    Żelińska Gabriela            96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza          Z/1751/12               I             KNJ                        MPJ
9    Zezula Wiktoria             96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/584/12                II             KNJ                       MPJ
10   Częsz Weronika            96          Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/576/12                II             KNJ                       MPJ
11   Jerzy Mateusz               95          Lekka atletyka         CWZS Zawisza          Z/2159/11               I              KNJ                       MPJ
12   Pawlik Karol                   94          Lekka atletyka         CWZS Zawisza          Z/2178/11               I             KNJ                       MMP
13   Karczewski Adam           94         Lekka atletyka         CWZS Zawisza           Z/2164/11              I              KNJ                       MMP
14   Błaszkowski Bartłomiej   98    Podnoszenie ciężarów   CWZS Zawisza              957/Z                 II            KNJM                      OOM
15   Rycerz Aleksandra         95            Strzelectwo           CWZS Zawisza     L-28550/04/2010        I              KNJ                        MPJ
16   Stefanowicz Maciej         94            Strzelectwo           CWZS Zawisza     L-28337/01/2011        I              KNJ                   MPJ;  MŚJ
17   Tomaszewska Klaudia     96            Strzelectwo           CWZS Zawisza    L-29775/04/2012        M             KNJ                   MPJ;  MEJ
18   Tyburek Aleksandra        96            Strzelectwo           CWZS Zawisza    L-29875/03/2012        II             KNJ                        MPJ