WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Bydgoszcz

Pełnomocnik – Dariusz Bednarek

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Lp.       Nazwisko i imię                    Sport          Klasa trenerska    Numer licencji
Kadra szkoleniowa
1.    Słowiński Mariusz               kajakarstwo                I                       83
2.    Juhnke Maciej                    kajakarstwo               I                       33
3.    Paluszczak Tomasz            kajakarstwo               II                       66
4.    Czapiewski Wiesław           lekkoatletyka              II                  20/KPO/07
5.    Kohutek Artur                   lekkoatletyka         instruktor         62/01KPO/11
6.    Dakiniewicz Roman           lekkoatletyka               I                   18/KPO/07
7.    WYSOCKI Piotr          podnoszenie ciężarów        II                   99/T/2013
8.    BRUNKA Marian          podnoszenie ciężarów   instruktor          102/T/2013
9.    ZAWADA Sławomir    podnoszenie ciężarów    instruktor           97/T/2013
10.  KULMATYCKI WOJCIECH    strzelectwo              M                 LT- 05130704
11.  CZERWIŃSKI TADEUSZ      strzelectwo          instruktor         LT- 05130707
12.  STACHOWSKI IRENEUSZ    strzelectwo          instruktor        LT- 05130705
13.  GRADUSZEWSKI ADAM      strzelectwo           instruktor        LT- 05130706
14.  TRZEBIŃSKI JAKUB            strzelectwo            instruktor      LT- 35705/I/2011

 

Wykaz zawodników szkolonych w WCSS  BYDGOSZCZ w roku 2017 r.

Lp. Nazwisko Imię Sport Konkurencja Nazwa klubu Kadra narodowa

1    Apresyan    Eryk    boks    69 kg    CWZS Zawisza    KNJ
2    Włodarczyk    Dominika    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNS
3   Wiśniewska    Helena    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
4   Kulczyński     Patryk    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
5    Brzeziński     Martin    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNS
6   Cywińska    Emilia    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
7    Mazur    Piotr    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNS
8    Ponichtera    Dominik     kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
9    Kitewski    Aleksander    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNS
10    Sławiński    Sebastian    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
11    Pacała     Oskar    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
12   Markowski     Daniel    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
13    Śliwa     Jakub    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNM
14    Czereszko    Piotr    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
15    Wiśniewski    Mateusz    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
16    Róg    Adrian    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
17    Gęściak    Paulina    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
18    Kwasigroch    Weronika    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
19   Gapska    Nikola    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
20    Aleksandrowicz    Sebastian    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
21    Urbanek    Filip    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
22    Kulczycka    Klaudia    kajakarstwo    sprint    CWZS Zawisza    KNJ
23    Sułek    Adrianna    lekkoatletyka    7-bój    CWZS Zawisza    KNJ
24    Przybyła    Kamila    lekkoatletyka    skok o tyczce    CWZS Zawisza    KNM
25    Pawlik    Karol    lekkoatletyka    skok o tyczce    CWZS Zawisza    KNS
26    Dalke    Helena    lekkoatletyka    400 ppł    CWZS Zawisza    KNM
27    Muszyński    Adrian    lekkoatletyka    rzut młotem    CWZS Zawisza    KNM
28    Włódarski    Maciej    lekkoatletyka    skok o tyczce    CWZS Zawisza    KNM
29    Wojciechowski    Adrian    lekkoatletyka    200 m    CWZS Zawisza    KNJ
30    Sieradzki    Patryk    lekkoatletyka    800 m    CWZS Zawisza    KNJ
31   Sieradzki    Mateusz    lekkoatletyka    400 m    CWZS Zawisza    KNM
32    Woltmann    Kacper    lekkoatletyka    100 m    CWZS Zawisza    KNM
33    Jędraszek     Oskar    lekkoatletyka    110 ppł    CWZS Zawisza    KNM
34    Częsz    Weronika    lekkoatletyka    100, 4×100 m    CWZS Zawisza    KNM
35    Walas    Joanna    lekkoatletyka    100, 4×100 m    CWZS Zawisza    KNM
36    Tarań     Kinga    lekkoatletyka    skok w dal    CWZS Zawisza    KNM
37    Morton    Marlena    lekkoatletyka    100 ppł    CWZS Zawisza    KNM
38    Wrzałkowski    Kacper    lekkoatletyka    rzut młotem    CWZS Zawisza    KNM
39   Schubert    Kacper    lekkoatletyka    110 ppł    CWZS Zawisza    KNM
40    Ryczak    Julia    lekkoatletyka    skok o tyczce    CWZS Zawisza    KNJ
41    Paczyńska    Wiktoria    lekkoatletyka    100, 4×100 m    CWZS Zawisza    KNJ
42    Pluschkhe    Anna    lekkoatletyka    100, 4×100 m    CWZS Zawisza    KNJ
43    Przybył     Monika    lekkoatletyka    skok wzwyż    CWZS Zawisza    KNJ
44    Konieczny    Karol    lekkoatletyka    800 m    CWZS Zawisza    KNS
45    Zelma    Tomasz    lekkoatletyka    pchnięcie kulą    CWZS Zawisza    KNM
46    Olszewski    Remigiusz    lekkoatletyka    100 m    CWZS Zawisza    KNS
47    Sikorski    Damian    PC    77 kg    CWZS Zawisza    KNS
48   Wiejak    Małgorzata    PC    75 kg    CWZS Zawisza    KNS
49    Zacharek    Agnieszka    PC    48 kg    CWZS Zawisza    KNS
50    Kozłowski    Dominik    PC    56 kg    CWZS Zawisza    KNS
51    Kujawa    Bartosz    PC    56 kg    CWZS Zawisza    KNM
52    Łoziński    Bartosz    PC    105 +    CWZS Zawisza    KNM
53    Kłos    Adam    PC    94 kg    CWZS Zawisza    KNJ
54    Łęgowski    Łukasz    PC    77 kg    CWZS Zawisza    KNJ
55    Losy    Łukasz    PC    105 kg    CWZS Zawisza    KNJ
56    Pelc     Mateusz    PC    85 kg    CWZS Zawisza    KNM
57    Wrzosek    Maria    PC    69 kg    CWZS Zawisza    KNJ
58    Juński    Dominik    PC    69 kg    CWZS Zawisza    KNJ
59    Miliwek    Oskar    strzelectwo    Ps, Pd, Psz    CWZS Zawisza    KNJ
60    Stankiewicz    Aneta    strzelectwo    Ks, Kpn    CWZS Zawisza    KNS
61    Breś     Klaudia    strzelectwo    Ps, Ppn    CWZS Zawisza    KNS
62    Makowska    Patrycja    strzelectwo    Ks, Kpn    CWZS Zawisza    KNJ
63    Mazany    Marta    strzelectwo    Ks, Kpn    CWZS Zawisza    KNJ
64    Kominiak    Krystian    strzelectwo    Ks, Kpn    CWZS Zawisza    KNJ
65    Chmieliński    Adam    strzelectwo    skeet    CWZS Zawisza    KNS
66    Seweryn    Bartłomiej    strzelectwo    trap, D-trap    CWZS Zawisza    KNJ
67    Szpakowski    Michał    wioślarstwo    ósemka ze st    CWZS Zawisza    KNS
68    Kraska    Mateusz    wioślarstwo    czwórka bez st    CWZS Zawisza    KNM