WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Bydgoszcz

Pełnomocnik – Dariusz Bednarek

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Lp.       Nazwisko i imię                    Sport          Klasa trenerska    Numer licencji
Kadra szkoleniowa

  1. Matuszewski Paweł                     boks              instyruktor             T2925
  2. Słowiński Mariusz               kajakarstwo                I                       83
  3. Juhnke Maciej                    kajakarstwo               I                       33
  4. Paluszczak Tomasz            kajakarstwo               II                       66
  5. Czapiewski Wiesław           lekkoatletyka              II                  20/KPO/07
  6. Kohutek Artur                   lekkoatletyka         instruktor         62/01KPO/11
  7. Dakiniewicz Roman           lekkoatletyka               I                   18/KPO/07
  8. Wysocki Piotr          podnoszenie ciężarów        II                   99/T/2013
  9. Brunka Marian          podnoszenie ciężarów   instruktor          102/T/2013
  10. Zawada Sławomir    podnoszenie ciężarów    instruktor           97/T/2013
  11. Kulmatycki Wojciech    strzelectwo              M                 LT- 05130704
  12. Czerwiński Tadeusz      strzelectwo          instruktor         LT- 05130707
  13. Stachowski Ireneu    strzelectwo          instruktor        LT- 05130705
  14. Graduszewski Adam      strzelectwo           instruktor        LT- 05130706
  15. Trzebiński J akub           strzelectwo            instruktor      LT- 35705/I/2011

 

 

 

 

Wykaz zawodników – kandydatów do szkolenia w programie WCSS  BYDGOSZCZ w roku 2019 r.

Nazwisko i imię                 Nr licencji         Dyscyplina                 Klub                Klasa sportowa

  1. Kempa Magdalena              Z 3275                 boks            CWZS Zawisza                   I
  2. Branecki Fabian                  Z 2428                 boks            CWZS Zawisza                   I
  3. Dabaghyan Arman              Z 2430                 boks            CWZS Zawisza                   I
  4. Kamiński Tomasz                Z 2432                 boks            CWZS Zawisza                   I
  5. Bejger Arkadiusz                  33643           gimnastyka        CWZS Zawisza                  M
  6. Izdebski Miłosz                     33644           gimnastyka        CWZS Zawisza                  M
  7. Jakubowski Jakub                37921           gimnastyka        CWZS Zawisza                   I
  8. Kuzdra Christian                   33663           gimnastyka        CWZS Zawisza                  II
  9. Przetakiewicz Bartosz          33646           gimnastyka        CWZS Zawisza                   I
  10. Kitewski Aleksander              3964            kajakarstwo       CWZS Zawisza                  M
  11. Wiśniewska Helena               6009            kajakarstwo       CWZS Zawisza                 MM
  12. Pacała Oskar                         5554            kajakarstwo       CWZS Zawisza                  M
  13. Norman Zezula                      3964            kajakarstwo       CWZS Zawisza                  M
  14. Aleksandrowicz Sebastian     5964            kajakarstwo       CWZS Zawisza                  M
  15. Czereszko Piotr                     6013            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  16. Gapska Nicole                       6015            kajakarstwo       CWZS Zawisza                  M
  17. Kwasigroch Weronika            6017           kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  18. Nowaczyk Hubert                   6555           kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  19. Ammacher Bartosz                7321            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  20. Macewicz Dominika               8399            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  21. Szlachta Maciej                      6111            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  22. Trzpis Daniel                          7022            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  23. Janowicz Dawid                     7011            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  24. Kitewski Julian                       6364            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  25. Braun Amelia                         7655            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  26. Marońska Natalia                   7656            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  27. Sadowski Damian                  6973            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  28. Bartchodzie Jakub                 7056            kajakarstwo       CWZS Zawisza                   I
  29. Sułek Adrianna                   Z/0250/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                  MM
  30. Koralewska Julia                Z/3014/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                   II
  31. Żygowski Damian               Z/6140/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  32. Chmara Sebastian              Z/0579/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  33. Włódarski Maciej                Z/0058/14      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  34. Sieradzki Patryk                 Z/0064/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  35. Muszyński Adrian               Z/1523/13      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  36. Pluschke Anna                   Z/0109/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  37. Wiśniewski Gracjan            Z/0798/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  38. Trzcińska Wiktoria              Z/0088/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  39. Orszagh Natalia                  Z/0163/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  40. Ślaziński Adam                   Z/0138/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  41. Ksepka Jędrzej                   Z/3019/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  42. Brodzik Mikołaj                   Z/3015/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  43. Kaszyński Dawid                Z/0089/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  44. Kalita Viktoria                     Z/0082/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    M
  45. Piasecki Ryszard                Z/0948/18      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  46. Trzósko Adrian                   Z/0465/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  47. Forc Wiktoria                      Z/0082/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                     I
  48. Tuleja Jakub                       Z/5215/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  49. Zaręba Weronika                Z/0069/15      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    II
  50. Zieliński Bartosz                 Z/1611/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    M
  51. Kalwasiński Ariel                 Z/0531/16      lekkoatletyka      CWZS Zawisza                    I
  52. Jurecki Paweł                       2736     podnoszenie ciężarów CWZS Zawisza                 M
  53. Kropidłowska Karolina          2048     podnoszenie ciężarów CWZS Zawisza                 II
  54. Losy Łukasz                           446     podnoszenie ciężarów CWZS Zawisza                   I
  55. Łęgowski Łukasz                    209     podnoszenie ciężarów CWZS Zawisza                   I
  56. Wcisłak Eliza                         2484     podnoszenie ciężarów CWZS Zawisza                  I
  57. Miliwek Oskar                     L-31303            strzelectwo         CWZS Zawisza                 M
  58. Budziak Patryk                   L-34991            strzelectwo         CWZS Zawisza                  II
  59. Berdych Natalia                  L-41427            strzelectwo         CWZS Zawisza                  II
  60. Kwieciński Wiktor               L-53579            strzelectwo         CWZS Zawisza                   I
  61. Piątek Michał                      L-38323            strzelectwo         CWZS Zawisza                  M
  62. Cybulska Marta                  L-31071            strzelectwo         CWZS Zawisza                   M
  63. Gentkowska Weronika       L-39622            strzelectwo         CWZS Zawisza                   I
  64.  Kraska Mateusz                   6510               wioślarstwo         CWZS Zawisza                  I
  65.  Krawisz Szymon                  8248               wioślarstwo         CWZS Zawisza