WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Wrocław

WCSS Wrocław

Pełnomocnik – Kalikst Sobczyński

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Lp.      Nazwisko i imię                          Sport               Klasa trenerska            Numer licencji

Kadra szkoleniowa

  1. Wolszczak Mirosław                        judo                                 M                          304
  2. Stankiewicz Zbigniew              lekkoatletyka                        M             PZLA/0288/2020
  3. Rzeczkowski Adam                         pływanie                         I                         TS-000377
  4. Mirosław Chlebosz         podnoszenie ciężarów          instruktor                        44
  5. Łysiak Monika                             strzelectwo                          I                       LT 11160370
  6. Kruczyc Mariusz                            zapasy                       instruktor                       132

Osoby współpracujące

  1. Tabisz Dariusz                                     judo                              I                           217
  2. Lisowski Józef                              lekkoatletyka                     M                PZLA/0666/2020
  3. Adamek Marek                             lekkoatletyka                     I                PZLA/0292/2018
  4. Matosz Włodzimierz                   lekkoatletyka                     I                PZLA/0071/2020
  5. Sobczyński Kalikst                       lekkoatletyka                     II                057
  6. Szałek Andrzej                              lekkoatletyka                     II                PZLA/0072/2020
  7. Janeczek Jarosław                       lekkoatletyka                     II                PZLA/0073/2020
  8. Bauer Kazimierz                             pływanie                   instruktor               TS-000154
  9. Górski Leszek                                  pływanie                   instruktor               TS-000155
  10. Shychkov Yuriy                               pływanie                            II             TS-000741
  11. Olejnik Paweł                                   pływanie                            II             TS-000458
  12. Wereszczyńska Anna                      pływanie                            II             TS-000491
  13. Bryła Roman                        podnoszenie ciężarów          instruktor         12
  14. Karasewicz Joanna                        strzelectwo                          II             LT 11160381
  15. Stahl Piotr                                        strzelectwo                  instruktor   LT 12120378
  16. Kozikowski Sebastian                    strzelectwo                  instruktor      LT 02170935
  17. Wosiek Leszek                             zapasy styl wolny           instruktor           333
  18. Iwanicki Michał                                 pływanie

Wykaz zawodników – kandydatów do programu WCSS Wrocław w 2019 roku

           Nazwisko i imię                 Nr licencji         Dyscyplina                   Klub                Klasa sportowa 

  1. Wolszczak Kinga              10006213               judo                   WKS Śląsk                      I
  2. Kordyalik Wojciech           10006207               judo                   WKS Śląsk                     M
  3. Szynalski Maciej               10009007               judo                   WKS Śląsk                      I
  4. Czeronek Mikołaj              Z/1124/15        lekkoatletyka             WKS Śląsk                      II
  5. Maciąg Radosław              Z/391/15         lekkoatletyka             WKS Śląsk                       I
  6. Oleszczyszyn Piotr           Z/0602/13        lekkoatletyka             WKS Śląsk                       I
  7. Walicki Antoni                    Z/509/15         lekkoatletyka             WKS Śląsk                       I
  8. Zimny Tymoteusz              Z/0812/15        lekkoatletyka             WKS Śląsk                      M
  9. Kałwiński Dawid                  Z/254/17        lekkoatletyka      WKS Oleśniczanka                 II
  10. Chmielewski Kevin              Z/947/15        lekkoatletyka      WKS Oleśniczanka                 II
  11. Pytel Michał                        Z/1105/15       lekkoatletyka      WKS Oleśniczanka                 II
  12. Cebula Oskar                  100601700462      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  13. Chmielewski Jakub         100601700351      pływanie                 WKS Śląsk                      M
  14. Chrzanowski Damian      100601700508      pływanie                 WKS Śląsk                      M
  15. Dereń Kacper                  100601700539      pływanie                 WKS Śląsk                       I
  16. Dutkowiak Wojciech        100601700341      pływanie                 WKS Śląsk                       I
  17. Gawron Oliwier                100601700471      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  18. Guzior Maciej                   100601700518      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  19. Hellak Emilia                    100601600379      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  20. Jackowski Tomasz           100601700319      pływanie                 WKS Śląsk                      I
  21. Jaworski Szymon             100601700505      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  22. Jóźków Cezary                 100601700333      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  23. Kiszczak Jakub                100601700467      pływanie                 WKS Śląsk                       II
  24. Mencel Miłosz                   100601700547      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  25. Mikołajczyk Michał            100601700519      pływanie                 WKS Śląsk                      I
  26. Traczyk Justyna                100601600512      pływanie                 WKS Śląsk                      I
  27. Węgrzynowska Aleksandra 100601600328   pływanie                 WKS Śląsk                       I
  28. Zdzieblo Piotr                    100601700536      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  29. Zhuravel Nazar                  100601700450      pływanie                 WKS Śląsk                      II
  30. Wolas Weronika                         2704     podnoszenie ciężarów    WKS Śląsk                      I
  31. Bernal Sandra                         L-32983          strzelectwo               WKS Śląsk                      I
  32. Gajerski Maciej                       L-32854          strzelectwo               WKS Śląsk                      I
  33. Charkiewicz Remigiusz           L-35104          strzelectwo               WKS Śląsk                     II
  34. Kozakiewicz Aleksandra         L-35474          strzelectwo               WKS Śląsk                      I
  35. Mażul Amelia                          L-43237          strzelectwo               WKS Śląsk                      I
  36. Piotrowska Julia                      L-43236          strzelectwo               WKS Śląsk                      M
  37. Niwierowski Michał                10007659             zapasy                  WKS Śląsk                      I
  38. Perkowski Michał                   10002925             zapasy                  WKS Śląsk                     M
  39. Mikołajczyk Marcin                 10005106             zapasy                  WKS Śląsk                      I
  40. Stawinoga Bartosz                10002892             zapasy                  WKS Śląsk                      M
  41. Mądroszkiewicz Paweł          10008912             zapasy                  WKS Śląsk                      I
  42. Pluciński Klaudiusz               10008679             zapasy                  WKS Śląsk                      I
  43. Sołtys Bartosz                         10002892             zapasy                  WKS Śląsk                      I