WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Wrocław

WCSS Wrocław

Pełnomocnik – Kalikst Sobczyński

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Lp.      Nazwisko i imię                          Sport               Klasa trenerska            Numer licencji
Kadra szkoleniowa
1    Majewski Cezary                            judo                           II                               14
2    Kotwica Czesław                     lekkoatletyka               instruktor              38/DOL/2008
3    Lisowski Józef                         lekkoatletyka                     M                      37/DOL/2008
4    Rzeczkowski Adam                    pływanie                         I                         TS-000377
5    Albiński Piotr                              pływanie                         I                          TS-0009
6    Mirosław Chlebbosz         podnoszenie ciężarów          instruktor                        50
7    Radosław Chlebosz         podnoszenie ciężarów          instruktor                        49
8    Młodzianowski Robert              strzelectwo                       II                     LT 12120377
9    Kruczyc Mariusz                          zapasy                    instruktor                       132
Osoby współpracujące
10    Bublewicz Joanna                    strzelectwo                instruktor               LT 12120390
11   Gryń Zdzisław                          strzelectwo                instruktor               LT 12120379
12    Kijowski Andrzej                      strzelectwo                      M                     LT 12120371
13    Kisiel Krzysztof                        strzelectwo                      M                     LT 12120396
14    Łysiak Monika                         strzelectwo                      II                      LT 12120370
15    Miciński Bogdan                      strzelectwo                      II                      LT 12120374
16    Stahl Piotr                              strzelectwo                  instruktor              LT 12120378
17    Ziewiec Marcin                        strzelectwo                      II                       LT 12120375
18    Tracz Józef                     zapasy styl klasyczny              II                                46
19    Użałowicz Leszek            zapasy styl klasyczny          instruktor                       143
20    Wosiek Leszek                  zapasy styl wolny              instruktor                      335
21    Radosław Chlebosz        podnoszenie ciężarów           instruktor                      49

Wykaz zawodników szkolonych w WCSS  WROCŁAW w roku 2014 r.
Lista podstawowa
L.p.    Nazwisko i imię          Rok ur.           Sport                     KLUB          Nr licencji pzs    Kl. sport.     Kadra pzs    Impreza główna w 2014 r.
1    Praczyk Wojciech          93          Lekka atletyka          WKS Śląsk        Z/4822/11           M              KNMŁ            MMP; 2015 -MME
2    Makul Karolina                94          Lekka atletyka          WKS Śląsk        Z/1699/11            I               KNMŁ            MMP; 2015 -MME
3    Kuśnierz Piotr                 94          Lekka atletyka          MKS-MOS          Z/128/11             1              KNMŁ            MMP; 2015 – MME
4    Chojnowski Bartłomiej    93         Lekka atletyka          KS Podlasie       Z/3183/11            1              KNMŁ            MMP; 2015 -MME
5    Koterba Przemysław       92    Podnoszenie ciężarów    WKS Śląsk             355                 M              KNS                   MMP;  MME
6    Gorzelniak Kacper           93    Podnoszenie ciężarów     WKS Śląsk             346                 I               KNJ                         MPJ
7    Kusztelak Patryk             92    Podnoszenie ciężarów     WKS Śląsk           1498                 I              KNM                        MMP
8    Krumin Joanna               92    Podnoszenie ciężarów     WKS Śląsk             354                 I              KNM                        MMP
9    Bujoczek Filip                  94              Pływanie              WKS Śląsk    100601200198        M             KNS                     MPS; MES
10   Klich Kacper                    94              Pływanie              WKS Śląsk    100611200091        M             KNS                     MPS; MES
11   Dowgiert Anna                90              Pływanie              WKS Śląsk    100601100131       MM           KNS                     MPS; MES
12   Zaczyński Karol               91              Pływanie              WKS Śląsk    100601100169       MM           KNS                     MPS; MES
13   Zawiszewska Maja           93              Pływanie              WKS Śląsk    100601100132        M             KNS            MPS; Hungarian Open
14   Żelazna Paulina               94               Pływanie             WKS Śląsk    100601100163        M             KNS            MPS; Hungarian Open
15   Bor Radosław                 93              Pływanie              WKS Śląsk    100601200093        M             KNM           MPS; Hungarian Open
16   Sokulski Jacek                 91              Pływanie              WKS Śląsk    100601200091       M              KNM           MPS; Hungarian Open
17   Wodnik Karolina              92            Strzelectwo            WKS Śląsk        L – 27064            M              KNS                        MMP
18   Szymanek Sonia              92           Strzelectwo            WKS Śląsk         L – 25465            I               KNS                        MMP
19   Kareciński Dawid              91              Zapasy                WKS Śląsk             3367              M              KNS                  MŁMP;  MES
20   Tracz Michał                    92              Zapasy                WKS Śląsk             1667             MM             KNS                  MŁMP;  MES
21   Serwa Grzegorz               94              Zapasy                WKS Śląsk             1713              M               KNJ                        MPJ;
22   Klimek  Dawid                  95              Zapasy                WKS Śląsk             1706              M               KNJ                    MPJ; MEJ
23   Daszkiewicz Norbert        98               Zapasy                WKS Śląsk             2907              1              KNJM                OOM;  MEJm
24   Maj  Eryk                        93               Zapasy                WKS Śląsk              648               1               KNS                  MŁMP;  MEJ
25   Kołodziej  Arkadiusz        94               Zapasy                WKS Śląsk             3599              1                KNJ                   MPJ;  MEJ

Lista zawodników objętych staraniem Federacji o włączenie do programu WCSS
L.p.    Nazwisko i imię           Rok ur.            Sport                     KLUB            Nr licencji pzs    Kl. sport.    Kadra pzs    Impreza główna w 2014 r.
1    Jackiewicz Jan                 95                 Judo       UKJ „AON Warszawa”    10003512           M              KNJ                     MPJ; MEJ
2    Dobrowolska Martyna     95                 Judo       UKJ „AON Warszawa”    10002318           M              KNJ                     MPJ;  MEJ
3    Dyrda Karolina                97              Pływanie               WKS Śląsk      100601100192        II              KNJ                         MPS
4    Turkosz Aleksander         94            Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 29983             II              KNJ                         MPJ
5    Łebedyńska Martyna      96            Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 29481             II              KNJ                         MPJ
6    Serafin Przemysław        94            Strzelectwo              WKS Śląsk          L- 29655             II               KNJ                    MPJ;  ME
7    Stanasiuk Rafał              95             Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 29980            II              KNJ                         MPJ
8    Kozera Dominik              96             Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 31281            II              KNJ                         MPJ
9    Kozikowski Kamil             94             Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 27605            II              KNJ                     MPJ;  ME
10    Pietkiewicz Izabella         96             Strzelectwo             WKS Śląsk          L – 32545            II              KNJ                         MPJ
11    Harasym Hubert            95             Strzelectwo            WKS Śląsk           L – 30463            II              KNJ                     MPJ; ME
12    Kadecki Jacek                96             Strzelectwo            WKS Śląsk           L – 29986            II              KNJ                        MPJ
13    Stec Marlena                  97             Strzelectwo            WKS Śląsk           L – 30937            II              KNJ                      FOOM