WOJSKOWA FEDERACJA SPORTU - ul. 11 Listopada 17/19 klatka 1 lok. 106, 03-446 Warszawa

(22) 618 69 08 wfs-biuro@wp.pl

WCSS Gdynia

WCSS Gdynia

Pełnomocnik – Andrzej Stępień

Kadra szkoleniowa 

     Lp.     Nazwisko i imię                   Sport            Klasa trenerska    Numer licencji

  1. Sobieraj Arkadiusz                      bobsleje               instruktor        2968/MS/2009
  2. Poździk Adam                                  judo                          I                             0250
  3. Rolbiecki Zbigniew                 lekkoatletyka                  I                       0101/2020
  4. Sękowska Anna                       lekkoatletyka                   I                      0102/2020
  5. Stępień Andrzej                       lekkoatletyka                  II                     0223/2020
  6. Szpek Czesław                            strzelectwo               instruktor         LT 02090159
  7. Sapiejka Maciej                          żeglarstwo              instruktor            193/S/2016
  8. Walter Tadeusz                          żeglarstwo              instruktor                      98
  9. Siluk Robert                               żeglarstwo              instruktor                      107
    Osoby współpracujące
  10. Lisicki Tomasz                                  judo                    instruktor                   0185
  11. Kotlik Ireneusz                                 judo                            II                            0330
  12. Jasiński Andrzej                               judo                            I                            0235
  13.  Dobosz Adam                             strzelectwo              instruktor           LT 03160928
  14. Sobieraj Arkadiusz                    tenis ziemny             instruktor                  3489

 

Wykaz zawodników – kandydatów do programu WCSS Gdynia w 2019 roku

         Nazwisko i imię                 Nr licencji         Dyscyplina                 Klub                Klasa sportowa 

  1. Stano Jakub                            99                 bobsleje              WKS Flota                    MM
  2. Smolarek Sylwia                     252                bobsleje              WKS Flota                     M
  3. Jasiński Szymon               10003583               judo                  WKS Flota                    M
  4. Biedrzycki Jakub               10005441               judo                  WKS Flota                    M
  5. Dudek Michał                    10005223               judo                  WKS Flota                    M
  6. Butlewska Aleksandra       10004752               judo                  WKS Flota                    M
  7. Fałtynowicz Barbara          10004753               judo                  WKS Flota                    I
  8. Antoszewski Kacper          Z/1030/15        lekkoatletyka           WKS Flota                    II
  9. Kaczmarek Mateusz          Z/0819/12        lekkoatletyka           WKS Flota                    II
  10. Kołakowska Agata             Z/1776/13        lekkoatletyka           WKS Flota                    II
  11. Kurowski Tomasz              Z/1155/15        lekkoatletyka           WKS Flota                    II
  12. Lizakowska Weronika        Z/0084/14        lekkoatletyka           WKS Flota                    I
  13. Łoś Lucyna                        Z/5288/15        lekkoatletyka           WKS Flota                    I
  14. Niewiadomski Michał         Z/0147/18        lekkoatletyka           WKS Flota                    I
  15. Sarr-Malinowski Daniel      Z/3865/16        lekkoatletyka           WKS Flota                    I
  16. Tanaś Patryk                      Z/0187/15        lekkoatletyka           WKS Flota                   II
  17. Głaszcz Marcelina          45964/05/2016      strzelectwo           WKS Flota                    II
  18. Woronowicz Marta          37604/01/2019      strzelectwo           WKS Flota                    II
  19. Karnowski Marcel             KAM1406061      tenis ziemny          WKS Flota                    I
  20. Pieczonka Filip                  PIE1402651       tenis ziemny          WKS Flota                    I
  21. Stromski Krzysztof                   9662               żeglarstwo          WKS Flota                    I
  22. Brzóska Kinga                          6638               żeglarstwo          WKS Flota                   II
  23. Kalafarski Sebastian                 3075               żeglarstwo          WKS Flota                   I
  24. Mazurek Kacper                       6228               żeglarstwo          WKS Flota                   II
  25. Michniewicz Borys                    6969               żeglarstwo          WKS Flota                   II
  26. Ławicki Jakub                           7594                żeglarstwo          WKS Flota                   II
  27. Rodziewicz Jakub                     5215               żeglarstwo          WKS Flota                     I
  28. Klimaszewski Wojciech             5859              żeglarstwo          WKS Flota                    I